Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

Učenici osvojili nagradu na konkursu „Energija je svuda oko nas“

Dani srca u Spensu
8. februara 2017.

Učenici osvojili nagradu na konkursu „Energija je svuda oko nas“

Tri učenice Srednje medicinske škole “ Dositej Obradović“ predvođene našom profesoricom Draganom Davidovac učestvovale su na kokursu  „Energija je svuda oko nas“ i izašli u knjizi “Nastava fizike”.
Osvojile su nagradu na temu: Elektromagnetno zračenje “Mobilni pred sudom”  o potencijalno štetnom uticaju mobilnih telefona na zdravlje ljudi i savetima za njegovo pravilno koriščenje .
Vrlo smo ponosni na naše učenike i profesore. Zahvaljujemo im se na predstavljanju škole u najboljem mogućem svetlu.
Nastavićemo da se trudimo i prenosimo naše znanje učenicima. Mislimo da ce biti mnogo takvih nagrada u budućnosti jer uz profesorski kadar Srednje medicinske skole “Dositej Obradović” i odličnu decu ne sumnjamo u budući uspeh.